Zavolejte nám

+420 731 929 200

Menu

Dekorativní povrchy

Dekorativní povrchy

Dekorativní povrchy jsou vysoce originální, každá realizace je jiná, snažíme se maximálně přizpůsobit potřebám zákazníka. Imitace pohledového betonu, dřeva, břidlice, bednění, betonových panelů, cihelných pásků nebo i staré štukové omítky, to vše pohledově působí luxusním a elegantním vzheldem a dodá Vašemu bydlení jedinečnost.

Prvky betonu jsou v součansé době zákazníky velmi oblíbené a dodají Vašemu bydlení moderní a nadčasový design. Betonové stěrky jsou variabilní, lze vytvářet různé barevné kombinace. Můžete si tímto způsobem zkrášlit napříkald Vaši obývací stěnu, chodbu, okolí krbu, podlahu či schodiště. Na povrchu se nezachytávají bakterie tak jako u dlažby ve spárách, proto jsou často využívány v koupelnách a v kuchyních. Nabízíme i designové systémové řešení povrchových úprav pro FASÁDY.

Betonová stěrka je ideální náhradou klasických obkladů, vyhnete se nepraktickému čištění spár. Výhody stěrek jsou tedy kromě elegantního vzhledu především minimální nároky na údržbu. Povrch je odolný proti běžnému mechanickému používání, stěrky lze lakováním upravit i tak, aby byly omyvatelné a vysoce voděodolné. Tato cesta se volí především v koupelnách, za kuchyňskou linkou a u podlah, ale lze to kdekoli dle potřeb zákazníka, například pro rodiny s malými dětmi.

Jak postupujeme?

Základní informace od zákazníka
(místo realizace, velikost plochy, fotografie, stav podkladu)
1.
Typ stěrky
(lze zapůjčit hotové vzorky zákazníkovi domů)
2.
Cenová nabídka
3.
Po závazné objednávce je možnost vytvořit také konkrétní vzorky na míru pro lepší představu zákazníka
4.
Termín realizace + záloha na materiál
(v závislosti na domluvě)
5.
Realizace stěrky
6.
Dokončení, předání + celková platba
7.

Proč dekorativní povrchy?

Nadčasový design

Snadná údržba

Vysoce voděodolné

Nadčasový design

Snadná údržba

Vysoce voděodolné