Zavolejte nám

+420 731 929 200

Menu

Co děláme?

Zateplení domů (FASÁDY)

Provádíme zateplení rodinných domů, kvalitně zateplený dům může uspořit náklady na vytápění až o 40 % ročně, jedná se tedy o rychlý návrat Vaší prvotní investice. Výsledkem dobrého zateplení je nejen teplo v zimě, ale také příjemné klima v létě, kdy zateplení působí jako ochranný štít Vašeho domu, zabraňuje přehřátí zdiva a udržuje vzduch v interiéru příjemně chladný. Výhodou je také lepší a modernější vzhled celé budovy, prodloužení životnosti domu a vyšší odolnost proti povětrnostním vlivům.

Zateplení domu plní funkci nejen ochranou, ale také estetickou. Nabízíme širokou škálu fasádních barev, různé odstíny, struktury, druhy omítek. Najdeme Vám systémové řešení pro každou stavbu na míru.

Dodáváme také kompletní stavební materiál, parapety a lešení, používáme postupy, které máme dlouhodobě odzkoušeny a odebíráme kvalitní a certifikované značky. Dodržujeme veškeré technologické postupy, čímž docílíme nejvyšší možné úspory při vytápění. Vzhledem k malému kolektivu se specializujeme především na rodinné domy, máme však zkušenost i s menšími bytovými jednotkami, vše tedy záleží na domluvě.

Jak postupujeme?

Osobní setkání
(informace o představě zákazníka, zhodnocení stavu budovy)
1.
Výběr vhodného izolačního materiálu a postupu
2.
Vytvoření cenové nabídky
3.
Termín realizace + záloha na materiál
(v závislosti na domluvě)
4.
Samotná realizace zateplení
5.
Dokončení, předání stavby + celková platba
6.

Proč zateplovat?

Úspora nákladů a energie

Moderní vzhled budovy

Prodloužení životnosti RD

Úspora nákladů a energie

Moderní vzhled budovy

Prodloužení životnosti RD

Jak postupujeme?

Základní informace od zákazníka
(místo realizace, velikost plochy, fotografie, stav podkladu)
1.
Typ stěrky
(lze zapůjčit hotové vzorky zákazníkovi domů)
2.
Cenová nabídka
3.
Po závazné objednávce je možnost vytvořit také konkrétní vzorky na míru pro lepší představu zákazníka
4.
Termín realizace + záloha na materiál
(v závislosti na domluvě)
5.
Realizace stěrky
6.
Dokončení, předání + celková platba
7.

Dekorativní povrchy

Dekorativní povrchy jsou vysoce originální, každá realizace je jiná, snažíme se maximálně přizpůsobit potřebám zákazníka. Imitace pohledového betonu, dřeva, břidlice, bednění, betonových panelů, cihelných pásků nebo i staré štukové omítky, to vše pohledově působí luxusním a elegantním vzheldem a dodá Vašemu bydlení jedinečnost.

Prvky betonu jsou v součansé době zákazníky velmi oblíbené a dodají Vašemu bydlení moderní a nadčasový design. Betonové stěrky jsou variabilní, lze vytvářet různé barevné kombinace. Můžete si tímto způsobem zkrášlit napříkald Vaši obývací stěnu, chodbu, okolí krbu, podlahu či schodiště. Na povrchu se nezachytávají bakterie tak jako u dlažby ve spárách, proto jsou často využívány v koupelnách a v kuchyních. Nabízíme i designové systémové řešení povrchových úprav pro FASÁDY.

Betonová stěrka je ideální náhradou klasických obkladů, vyhnete se nepraktickému čištění spár. Výhody stěrek jsou tedy kromě elegantního vzhledu především minimální nároky na údržbu. Povrch je odolný proti běžnému mechanickému používání, stěrky lze lakováním upravit i tak, aby byly omyvatelné a vysoce voděodolné. Tato cesta se volí především v koupelnách, za kuchyňskou linkou a u podlah, ale lze to kdekoli dle potřeb zákazníka, například pro rodiny s malými dětmi.

Proč dekorativní povrchy?

Nadčasový design

Snadná údržba

Vysoce voděodolné

Nadčasový design

Snadná údržba

Vysoce voděodolné